Pakiety Obiadowe

Chcesz się zdrowo odżywiać, ale brak Ci czasu, pomysłów lub ochoty na gotowanie?

Doskonale Cie rozumiemy! Stworzyliśmy ofertę dla osób takich jak Ty!
Świadomych jak duży wpływ na zdrowie ma to, co znajduje się na talerzu. Obiady Krosno Wegańskie to zdrowa propozycja dla każdego, redukując ilość produktów odzwierzęcych wpływasz na obniżenie ryzyka wystąpienia chorób przewlekłych, pozytywnie wpływasz na metabolizm i mikroflorę oraz ułatwiasz sobie utrzymanie optymalnej wagi. A to wszystko zajadając się pysznym i sycącym jedzeniem.

Zdrowe obiady Krosno i okolice

Zamawiając pakiet obiadowy w Restauracji Krosno Wegańskie możesz mieć pewność, że codziennie Twój obiad będzie skomponowany tak, aby wspierać Twoje zdrowie i samopoczucie. A do tego pakiety to wygodna forma abonamentowa, zawrotnie niska cena zestawu (przy świetnej jakości produktu) i satysfakcjonujące smaki każdego dnia!

Gotujesz w weekendy?

Nie ma problemu – posiłki z pakietów możesz wybierać w sposób elastyczny. Część naszych klientów korzysta z pakietu codziennie, część od poniedziałku do piątku np. z dostawą do pracy, a część w dowolne dni – kiedy są zbyt zapracowani, żeby znaleźć czas na gotowanie.

Spróbuj naszych Daily Specials

Zestawy Daily Specials składają się z zupy oraz drugiego dania. Codziennie coś nowego, aby zapewnić niepowtarzalne doznania smakowe. Odkryjesz nowe smaki, nowe produkty – nasi kucharze wyczarowują kremowe „śmietanki” z orzechów, znajdują nieszablonowe sposoby na wkomponowanie warzyw, a dania często wzbogacamy o produkty kuchni świata (np. tempeh, szafran, szparagi).

Jak zamówić pakiet?

Zamówienie możesz złożyć na tej stronie (z płatnością online lub przy odbiorze pierwszego zestawu), telefonicznie (☎️ 786 861 083) lub osobiście w restauracji.
Poniżej dostępne pakiety: